Fm-Turk
KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fm-Turk
KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fm-Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"İçime sindiremiyorum"

YazarMesaj
admin
Fm-Turk Kurucu Admin
Fm-Turk Kurucu Admin
admin

Erkek
Doğum tarihi : 11/08/93
Takım : Galatasaray
Favori Kişiler : Totti
Ruh hali : "İçime sindiremiyorum" Sarhos10
İmza : <div class="js-kit-rating" title="Scored item" view="score" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

"İçime sindiremiyorum" Empty
MesajKonu: "İçime sindiremiyorum"   "İçime sindiremiyorum" EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:37 pm

"İçime sindiremiyorum" Cavcav

"İçime sindiremiyorum"

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, "Alanyaspor yenilgisini içime sindiremiyorum" dedi.

Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Aksoy'un basın mensuplarına verdiği iftar yemeğinde konuşan Cavcav, takım olarak Turkcell Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapamadıklarını söyledi.

Fortis Türkiye Kupası 2. kademe karşılaşmasında Alanyaspor'a karşı aldıkları yenilgiyi içine sindiremediğini belirten İlhan Cavcav, "Sezona kötü başladık. Bugün futbolcu arkadaşlarımızla bir toplantı yaptık. Onlara morallerini yüksek tutmaları gerektiğini, yenilmenin de yenmek kadar onurlu bir şey olduğunu söyledim. Karşılaşmaları kazansak da kaybetsek de önemli olan şerefli ve onurlu mücadele etmektir. Turkcell Süper Lig'de bu hafta iki tane başkent derbisi oynanacak. Ankaraspor ile oynayacağımız karşılaşmada elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum. Bu maçtan kayıpsız ayrılmak istiyoruz" diye konuştu.

TARAFTARA ÇAĞRI
İlhan Cavcav, ligde geride kalan maçlarda taraftar desteğini yeteri kadar hissedemediklerini belirtti.
Turkcell Süper Lig'de bu hafta oynanacak karşılaşmalarda Ankaralı taraftarları tribünlerde görmek istediğini ifade eden Cavcav, "Kendi evimizde oynadığımız maçlarda çok az taraftarımız bizi destekliyor. Oyuncularımız bu durumdan dolayı sahaya moralsiz şekilde çıkıyor. Başkentli futbolseverleri takımlarını desteklemeye davet ediyorum" dedi.
https://fm-turk.yetkin-forum.com

"İçime sindiremiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Herhangi bir beklentimiz yoktur"