Fm-Turk
KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fm-Turk
KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fm-Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Benim için kariyer maçı"

YazarMesaj
admin
Fm-Turk Kurucu Admin
Fm-Turk Kurucu Admin
admin

Erkek
Doğum tarihi : 11/08/93
Takım : Galatasaray
Favori Kişiler : Totti
Ruh hali : "Benim için kariyer maçı" Sarhos10
İmza : <div class="js-kit-rating" title="Scored item" view="score" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

"Benim için kariyer maçı" Empty
MesajKonu: "Benim için kariyer maçı"   "Benim için kariyer maçı" EmptySalı Ağus. 26, 2008 11:54 pm

"Benim için kariyer maçı" 20071124-lacatus

Steaua Bükreş Teknik Direktörü Marius Lacatus, Galatasaray maçının kendisi için kariyer maçı anlamı taşıdığını söyledi.

Galatasaray'ın rakibi Steaua Bükreş'in teknik direktörü Marius Lacatus, bugün bir basın toplantısı düzenledi. Her iki takımın da Şampiyonlar Ligi'ne kalmayı arzuladığını belirten Lacatus, "Her iki taraf da turu geçmek istiyor. sonuç bir antrenör olarak benim kariyerimdeki en iyi sonuç olacak." dedi.

Galatasaray'ı değerli oyunculara sahip bir ekip olarak nitelendiren Lacatus, "Rakibimizin zengin tecrübeye sahip, uluslararası düzeyde oyun oynayan oyuncuları var. Kewell, Nonda, Arda ve Hasan Şaş'ı kollektif bir baskıyla durdurabiliriz." şeklinde konuştu.

Steaua Bükreş'in benzer sonuçlarla çok defa tur atladığını hatırlatan Marius Lacatus, kulüp başkanı Becali'nin prim vaadine ilişkin ise, "Oyuncularımız paradan ziyade Şampiyonlar Ligi'nde kendini göstermek istiyor. Her şeylerini ortaya koyarak oynayacaklar." değerlendirmesinde bulundu.
https://fm-turk.yetkin-forum.com

"Benim için kariyer maçı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-