Fm-Turk
KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fm-Turk
KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fm-Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokatspor'da kupa sevinci

YazarMesaj
admin
Fm-Turk Kurucu Admin
Fm-Turk Kurucu Admin
admin

Erkek
Doğum tarihi : 11/08/93
Takım : Galatasaray
Favori Kişiler : Totti
Ruh hali : Tokatspor'da kupa sevinci Sarhos10
İmza : <div class="js-kit-rating" title="Scored item" view="score" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tokatspor'da kupa sevinci Empty
MesajKonu: Tokatspor'da kupa sevinci   Tokatspor'da kupa sevinci EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:48 pm

TFF 2. Lig 4. Grup takımlarından Tokastspor'da Fortis Türkiye Kupası'nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u elemenin sevinci yaşanıyor.

Tokatspor Teknik Direktörü Namık Altunsoy, Tokatspor'un Fortis Türkiye Kupası'nda tur atlayarak bir ilki gerçekleştirdiğini kaydetti.

Tokatspor tarihinde birçok Turkcell Süper Lig takımıyla maç yaptığını ama mağlup olduğunu ifade eden Altunsoy, şöyle konuştu: "Sezon başında kendimize iki hedef belirlemiştik. Birisi lig, diğeri de Fortis Türkiye Kupası'ydı. Onun için de kadromuzu geniş tuttuk. İki kulvarda yarıştığımız için bu takımın kadrosunda oynamalar olacaktır. Bunları herkesin hoş görmesini istemiştim. Olimpiyat Stadyumu'na gelerek bizlere destek veren taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum."

Maçın çok heyecanlı geçtiğini anlatan Altunsoy, "Bu maç kalbi olanlara zarar vermiş olabilir. Rakibimiz 10 kişi kalınca biz de maçı kazandık. Bu sonuç camiamıza hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

İstanbul'dan döner dönmez takımlarını ter idmanına aldıklarını kaydeden Altunsoy, bu hafta oynayacakları Pazarspor maçına konsantre olduklarını belirterek, "Tokatspor'u futboldaki en iyi yere layık görüyorum. Süper Lig'i geçen sezon ilk 4'te bitiren takımlardan birisi ile mutlaka oynayacağız. Sivasspor ile her zaman oynama imkanımız var. Onun için 3 büyüklerden biri ile eşleşmek istiyoruz."

BAŞKAN VEKİLİ MURAT ŞAHİN
Tokatspor Kulubü Başkan Vekili Murat Şahin ise Fortis Türkiye Kupası'nda tur atladıkları için mutlu olduklarını söyledi. Tokatspor'un tarih sayfalarına altın harflerle bu büyük başarıyı yazdığını ifade eden Şahin, "Burada emeği geçen teknik heyete ve futbolculara çok teşekkür ediyorum. Tokatspor'a herkesin sahip çıkmasını istiyorum" dedi.

Galibiyet golünü atan Mustafa Ceviz de tur atladıkları için mutlu olduklarını belirterek, "Bu galibiyet bizim için sürpriz olmadı. Ama karşı takım için sürpriz oldu. Biz maçı kazanacağımıza inanmıştık. Bütün arkadaşlar özverili oynadılar ve galip geldik" diye konuştu.
https://fm-turk.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-